Česká strana sociálně demokratická Svoboda, spravedlnost, solidarita

Lomnice nad Lužnicí

Kandidátka 2014 - 2018

Obrázek kandidátky

člen ČSSD
věk: 70 let
účetní


Narodila jsem se v Brně. Po čase jsme se přestěhovali do Prahy. Od roku 2004 žijeme s manželem v Lomnici nad Lužnicí, kde jsme si zrekonstruovali starší dům. Nyní jsem v důchodu, ale mám živnostenský list na účetnictví, takže ještě trochu pracuji.

Jste členkou místní organizace ČSSD, za kterou kandidujete v komunálních volbách 2014. Proč jste se rozhodla kandidovat do zastupitelstva v Lomnici nad Lužnicí?

Mám zájem o dění v Lomnici, a ráda bych přispěla ke zlepšení mezilidských vztahů v tak napjaté situaci, které jsme svědky již druhým rokem. V minulém volebním období jsem pracovala ve finanční komisi. Tato práce by mne bavila, protože jsem povoláním účetní. Bohužel se nám nedostávalo kvalitních podkladů k naší práci, proto někteří členové finančního výboru své funkce opouštěli a nechtěli za těchto podmínek spolupracovat. Pevně věřím, že nové vedení úřadu sebou přinese „čistší vzduch“, pořádek a komunikativnost mezi jednotlivé členy. Tak aby se nám zde lépe spolupracovalo. A pak se budu dál ráda podílet na práci pro naše město, kterou již dobře znám.